Autor Tema: Vasa putovanja  (Pročitano 16770 puta)

Dragana

• Junior
  • *
Vasa putovanja
« poslato: 10.07.2007. 14:39 »
 Mogli bismo u ovoj temi,barem taksativno,da navedemo gde smo sve putovali.
Sto se mene tice,ovako- ex-yu drzave,Madjarska(Budimpesta,Segedin,Djula),Grcka(Atina,Solun;Krf),sev.Italija,Tunis,Turska,Bec.
Potvrdjena sledeca putovanja-Krit,Pariz,Ohrid,Budimpesta
Nadam se-London,Dubai

Sad vi  ;D

bigor

• Junior
  • *
Vasa putovanja
« Odgovor #1 poslato: 10.07.2007. 16:40 »
Ex-YU republike, Grcka (dosta puta i to sve na severu i na kopnu), Turska (Marmaris, Kusadasi), Egipat(Kairo, Hurgada), Tunis(Sus, Tunis), Bugarska, Rumunija, Madjarska (Budimpesta), Cehoslovacka (tada je bila jedna zemlja) (Visoke i Niske Tatre, Smokovec), Nemacka (Minhen), Austrija (Bec), severna Italija (Torino, Verona, Venecija), Francuska (azurna obala i Pariz), Spanija (Barcelona), Tajland (Bangkok, Phuket - nakon Tsunamija :-)).

Joj svuda bi jos isao. Samo mi fali para i vremena. Ma svuda bih isao. Totalno sam se navukao na trip putovanja.

Lista zelja: Amsterdam, Madrid, Portugal
Daleka lista zelja: Rio, New York

Dragana

• Junior
  • *
Vasa putovanja
« Odgovor #2 poslato: 10.07.2007. 22:52 »
Pa lepo ste se naputovali,i cenim tu zelju za daljim putovanjima...I ja bih rado na Tajland...Ma svuda...

jovana

• Junior
  • *
Vasa putovanja
« Odgovor #3 poslato: 24.07.2007. 14:47 »
Hmhm, da razmislim, Rumunija,Madjarska, Bugarska (primorje i planine ), Grcka ( Kasandra,Sitonia, Paralia, Leptokarija, Asprovalta, Platamon,Plaka,Olimpik Beach ma letujem 15ak godina u Grckoj), Italija (Rimini, Napulj vise puta, Venecija vise puta, San Marino,Firenca, Ravena,Milano, Verona), Francuska (Nica,Kan,Monte Karlo, Monako, Gras, Dvorci Loare, Pariz), Austrija (Bec), Spanija (Barcelona), Afrika (Zambija),Turska (Istanbul,Kusadasi)

U septembru idem u Tunis, a neostvarena zelja: Rim, Grcka ostrva,  Kuba, Mauricijus, Sejseli, Maldivi i naravno Francuska polinezija - jel da da sam skromna??! ;D

Toliko za sada

blueeye

• Junior
  • *
Vasa putovanja
« Odgovor #4 poslato: 17.08.2007. 13:10 »
Od mojih putovanja to su :
Madjarska (Budimpesta,Segedin)
Slovenija (Maribor, Pohorje)
Italija (Milano)
Spanija (Barselona, Madrid)
Portugal (Lisabon)
Turska (Marmaris)
Grcka (Halkidiki (Kasandra), San Pantelejmon (ispod Olimpa))
Tajland (Bangkok, Koh Samui, Phuket, Krabi, Koh Phi Phi)
Malezija (Kuala Lumpur, Langkawi, Taman Negara)
Singapur
Indonezija (Bali, Lombok)

miodrag

• Junior
  • *
    • http://www.myspace.com/miodrag75
Vasa putovanja
« Odgovor #5 poslato: 03.09.2007. 11:45 »
Evo ovako:Grcka na more sa Atinom 2 puta,Rusija sa Moskvom 4 puta,Tunis hamamet sa obilaskom cele drzave sa djipom 2 puta,holandija-Amsterdam 1 put,Rumunija 1 put,Madjarska - Budimpesta 3 puta,Bugarska more Chajka...sada planiram na prolece opet u Rumuniju u Transilvaniju.

saska

• Junior
  • *
Vasa putovanja
« Odgovor #6 poslato: 31.10.2007. 14:58 »
Pa hajde da se i ja upisem na ovu listu, pa ako nekog zanima, neka postavi pitanje...
Slovenija (Ljubljana, Ajdovscina sa prelaskom granice sa Italijom Gorica - N.Gorica)
i sve ostale bivse republike stare SFRJ...
Grcka (6 puta) ove godine sam se vratila sa Mikonosa
Turska (Alanja)
Madjarska (Budimpesta)
Francuska (Pariz)
Ceska (skijanje i Prag)
Egipat (Sharm) dva puta za redom (sto je malo pokvarilo utisak, drugi put je vec bilo sve poznato)
Maldivi
A za sledecu godinu se dvoumim izmedju Kenije i gore pomenutog Tajlanda ili mozda cak Balija?

« Poslednja izmena: 31.10.2007. 15:01 saska »

LadyLee

• Junior
  • *
Vasa putovanja
« Odgovor #7 poslato: 06.11.2007. 14:56 »
E pa ovako...

Egipat (Hurgada, Luksor), Spanija (Barselona, Ljoret, Figeras), Francuska (Nica, Kan), Monte Karlo, Italija (Venecija 2 puta, Verona, Piza 2 puta, Firenca 2 puta, Rim sa Vatikanom 2 puta, Napulj, Pompeja, Sorento, Kapri), i San Marino.
 Sto se tise liste zelja...
 Dubai, Istanbul, Lasabon, Madrid....

pozz

bebazr

• Senior
  • **
Vasa putovanja
« Odgovor #8 poslato: 08.11.2007. 19:53 »
Sve nase bivse republike,Madjarska,Cehoslovacka (tada je bila jedna zemlja), Italija, Austrija, Francuska, Spanija,Grcka ( 3x),Malta, Egipat, Tunis,Tajland-mesec dana, USA ( Nijagara, San Francisko, Cikago,Yelloustone)-4meseca...
Zelja mi je da idem u Keniju na safari, Kubu, Maldive... ;)
« Poslednja izmena: 09.11.2007. 08:03 bebazr »

cicamaca

• Junior
  • *
Vasa putovanja
« Odgovor #9 poslato: 09.04.2008. 11:44 »
Wow,svetski punici...Moja lista izgleda ovako:Italija(Rim,Firenca,Lido Di Je Solo,Venecija,Piza, Verona,Trst...),Ceska i Slovacka,Slovenija,Hrvatska( Istra),Turska (Kusadasi,Istambul,Efes), Madjarska,Grcka (Atina,Tasos)..
Lista zelja je velika..ne bih da nabrajam,ja sam kao mladi majmun sve bih da vidim :) i to po nekoliko puta,xixix

ALEX28

• Junior
  • *
Vasa putovanja
« Odgovor #10 poslato: 11.04.2008. 10:07 »
Ja vama nista ne verujem, odakle vam pare za takva putovanja. Mislim da uzimate Travel i iz sadrzaja ''pokupite'' destinacije, i satro bili ste na celoj planeti.

miroslavg

• Junior
  • *
Vasa putovanja
« Odgovor #11 poslato: 16.04.2008. 21:18 »
Ja vama nista ne verujem, odakle vam pare za takva putovanja. Mislim da uzimate Travel i iz sadrzaja ''pokupite'' destinacije, i satro bili ste na celoj planeti.
Bravo ALEX28! Sve si provalila :) Ko je danas lud da putuje negde kada vec moze da kaze kako je to nemoguce i bezbroj drugih izgovora. A i to sto kazes, samo otvoris Travel i eto, bila si na svim tim mestima.....bravo za Travel :) :)

kovach.tauro

• Junior
  • *
Vasa putovanja
« Odgovor #12 poslato: 04.05.2008. 01:22 »
Slovacka ( Visoki Tatri ), Italija ( Milano, Firenca, Verona, Piza ), Francuska ( Pariz, Lion, Kan, Nica ), Monaco ( Monte Karlo ), Nemacka ( Stutgart, Minhen )..

Lista zelja : .............sve.........samo da se putuje....

saki83

• Junior
  • *
Vasa putovanja
« Odgovor #13 poslato: 07.05.2008. 15:40 »
Italija (Verona,Venecija,Firenca,Piza,Trst,Milano,Torino,Padova,Udine,Pordenone itd...)
Austrija  (Bec,Insbruk,Salcburg,Linc,Klagenfurt)
Nemacka  (Berlin,Minhen)
Francuska  (Pariz)
Slovenija  (Ljubljana)
Ceska (Prag)
Madjarska (Budimpesta)
Grcka  (Leptokarija,Asprovalta,Stavros,Solun)
Bugarska (Burgas)
Rumunija
Hrvatska

skoro sve ovo sam videla po nekoliko puta.....
a zelja mi je da u skorije vreme vidim: Atinu,Amsterdam,Rim,Spaniju i Egipat

leone

• Senior
  • **
Vasa putovanja
« Odgovor #14 poslato: 09.05.2008. 10:37 »
 da se i ja pohvalim:
Ljubovija,Crnca,mali Zvornik,Borina,brasina, banja Koviljaca, Loznica,Lipnicki sor,Lesnica,Novo selo,prnajvor,Petlovaca,Duvaniste,Slepcevic,sabac,Hrtkovci,Platicevo,jarak,ruma,Pecinci,simanovci,Begradske opstine(vecina), Smederevo,pozarevac,gradiste,Nis,Vranje,leskoavac,S mitrovica,Mmitrovica,ravnje klenje,Glusci, Zasavica, Nocaj,salas Nocajski, Mandjelos, Novi sad, Vrbas,backo dobro polje, Pancevo,Kovin, bavaniste,Deliblatska pescara, Vladimirovci, a sad malo na istok,Osecina, bradic, brezjak, korenita, trsic, tronosa, Valjevo,uzice, divci, cacak, kraljevo,trstenik i na kraju cisti zapad, trbusnica,bajina basta.
Bio i sam dva puta u RS ali nelegalno. na kupanju na drini ali se to ne vazi!
zelja: Babusnica i Stepojevac ;)